טלפונים ויצירת קשר

לשכת מהנדס העיר

רשימת אנשי קשר
שם תאור תפקיד טלפון פקס דוא"ל
נדב הדר מהנדס העיר ומהנדס הוועדה המקומית 04-6303720 04-6303726
אורלי ליאון מנהלת לשכה 04-6303723 04-6303726
ילנה מרציאנו מזכירות האגף 04-6303721 04-6303722 04-6303726

מחלקת תכנון עיר

רשימת אנשי קשר
שם תאור תפקיד טלפון פקס דוא"ל
צביה כהן סגנית מנהלת המחלקה 04-6303747 04-6303731
איילת אונגר מזכירות 04-6303728 04-6303731
אדר' אולה בלייניס מח' תכנון אדריכלות ואסטרטגיה 04-6303250
חגית שינדלר גיאוגרפיית תב"ע 04-6303730 04-6303731
ענת פריד בודקת תכניות 04-6303729 04-6303731
מוראל וויסטל בודק תכניות 04-6303344 04-6303731
תום שובל מידען ובודק תכניות 04-6303289
אורן מידן מידען 04-6303268
תמרה שיינר מידענית 04-6303289

ועדה מקומית לתכנון ובניה

רשימת אנשי קשר
שם תאור תפקיד טלפון פקס דוא"ל
סיגל הרשקוביץ מנהלת הוועדה המקומית/מזכיר הוועדה 04-6303744 04-6303251
סמדר יפת אחראית ערבויות ופרסומים 04-6303756 04-6303251
אסתר סקורי מזכירה 04-6303741 04-6303251

מחלקת פיתוח תשתיות

רשימת אנשי קשר
שם תאור תפקיד טלפון פקס דוא"ל
אינג' הילאל פטימה סגן מהנדס העיר ומנהל המחלקה 04-7702142 04-7702150
רחל מנצור מזכירת מחלקה ומנהלת פרוייקטים 04-7702141 04-7702150
לבנת יאלוביץ הר-שגיא מתאמת פרויקטים 04-7702149
ליאור כהן מנהל מדור הטלי שצפ"ים 04-7702149
עדנה יעקובי מנהלת מדור היטלי סלילה 04-7702144
אורלי בר-ששת מזכירת היחידה להיטלי סלילה 04-7702147

מחלקת רישוי בניה

רשימת אנשי קשר
שם תאור תפקיד טלפון פקס דוא"ל
אדר' אליסיה רובינשטין ס. מהנדס העיר ומנהלת המחלקה 04-6303733 04-6303726
טלי טביב מזכירת מחלקה 04-6303732 04-6303717
רותי תורג'מן רכזת תנאי ועדה 04-6303751 04-6303251
אורלי נגר מנהלת פ. בקשות וטפסי 4 04-6303748 04-6303276
אורלי עזורה קבלת תכניות, טיפול בטופס 4 04-6303286
שוש וייס מנהלת צוות תיאום ופיתוח 04-6303746 04-6303251
רחל תורג'מן בודקת תוכניות 04-6303734 04-6303251
סיגל פורת בודקת תוכניות 04-6303724 04-6303251
אביגיל פרטר בודקת תוכניות 04-6303603 04-6303251
ישי חובשי בודק תכניות 04-6303743 04-6303251
מזל אבוקסיס מנהלת יחידת אגרות בניה 04-6303745 04-6303251
אריה שיפמן ארכיון 04-6303755 04-6303251
גיא יצחק ארכיון 04-6303755

מחלקת פיקוח בניה

רשימת אנשי קשר
שם תאור תפקיד טלפון פקס דוא"ל
שושי דהן מנהלת המחלקה 04-6303540
שי לוי ס. מנהל מחלקה 04-6303738
לימור חזקיהו מ. מדור תביעות 04-6303239
אורטל אריה משה מזכירת מחלקה 04-6303739
בר בן בנימין מפקח 04-6303299
ליאוניד שייקין מפקח 04-6303736
עומר והב מפקח 04-6303350
יהודה זרוק מפקח 04-6303612
עלא מסאלחה מפקח 04-6303299

מבנים מסוכנים

רשימת אנשי קשר
שם תאור תפקיד טלפון פקס דוא"ל
תמיר תוהמי מנהל המחלקה 04-6249472 04-6249471
ליזי חדד מזכירה 04-6249472 04-6249471
אלעד מטמון מפקח ורכז הנגישות ברשות 04-6303893
שלומי אליאס מפקח

מחלקת נכסים

רשימת אנשי קשר
שם תאור תפקיד טלפון פקס דוא"ל
שי נאור מנהל המחלקה 04-7702138 04-7702152
עו"ד יוסף זרוג מנהל מדור הפקעות ושכירויות 04-7702143 04-7702139